Ejendomsmægler på Costa del Sol

Kaarsberg Real Estate property sales in Marbella and the Costa del Sol

Vi er et professionelt team af skandinaviske ejendomsmæglere med mere end 15 års erfaring i ejendomshandel på Costa del Sol.
Ud over de skandinaviske sprog taler vi engelsk, spansk, fransk, tysk og hollandsk.

Vi anerkender og respekterer det faktum, at køb af ejendom i udlandet er en stor beslutning og omfattende proces. Derfor bestræber vi os på at hjælpe og lede dig gennem processen. Vi er meget stolte af opgaven med at matche jer med den rigtige bolig.

Med os vil du blive omhyggeligt styret gennem de forskellige stadier af købsprocessen. I samarbejde med dig finder vi ud af dine specifikke ejendomsbehov og krav. Så præsenterer vi dig for et udvalg af matchende ejendomme, så du kan træffe dit endelige valg af ejendom. Hvis den rette bolig ikke findes, mens du er hernede fortsætter vi søgningen, og sender dig forskellige forslag, indtil den rette ejendom er fundet.

Når I har fundet jeres drømmebolig, kan vi henvise dig til god advokat, og vi kan også hjælpe dig med henvisning til finansiering af købet.

Med Kaarsberg Estate er du i sikre hænder i forbindelse med køb af ejendom på Costa del Sol.

accomplished estate agents with more than ten years of experience in property sales in Marbella and the Costa del Sol

Kontakt os

Vores Team

Peter Kaarsberg
Peter KaarsbergCEO / Agent
+ 34 666 777 016
+ 45 89 87 07 37
peter@kaarsbergestate.com
Caroline Kaarsberg
Caroline KaarsbergBusiness Administrator
+34 633 071 186
caroline@kaarsbergestate.com
Emilie Kaarsberg
Emilie KaarsbergMarketing Manager
+ 34 722 553 002
emilie@kaarsbergestate.com
Christina Nissen
Christina NissenAgent
+34 607 570 021
+45 61 31 74 80
christina@kaarsbergestate.com
Maximilian De Cecilia Haslund
Maximilian De Cecilia HaslundAgent
+34 634 159 688
maximilian@kaarsbergestate.com
Michael Povlsen
Michael PovlsenAgent
+ 45 40 68 05 63
+ 34 691 765 221
michael@kaarsbergestate.com
Ketty Nitschke
Ketty NitschkeAgent
+ 45 53 54 05 66
ketty@kaarsbergestate.com
Lars Lückow
Lars LückowAgent
+ 34 605 264 830
lars@kaarsbergestate.com
Charlotte Bælum
Charlotte BælumMarketing/Intern
+ 34 665 502 840
charlotte@kaarsbergestate.com
Dennis Moberg Nielsen
Dennis Moberg NielsenAgent
+ 45 61 79 65 28
dennis@kaarsbergestate.com
Helle Agesen
Helle AgesenAgent
+ 45 26 22 45 77
helle@kaarsbergestate.com

Vores partnere

Properties for sale
New developments

Property sale on the Costa del Sol

Kaarsberg Estate helps you find your dream property
Stay in touch…

TELEPHONE

Spain: +34 952 556 560
Denmark: +45 89 87 07 37

EMAIL

info@kaarsbergestate.com

ADDRESS

Calle Buitre 45, Mijas
Mijas Costa 29649, Malaga, Spain