EJENDOMSMÆGLER PÅ COSTA DEL SOL

Kaarsberg Real Estate property sales in Marbella and the Costa del Sol

Vi er et team af dygtige ejendomsmæglere med mere end 15 års erfaring indenfor boligsalg på Costa del Sol. Udover de skandinaviske sprog taler vi engelsk, spansk, tysk og hollandsk.

Vi anerkender og respekterer, at det er en stor beslutning at købe en ejendom i udlandet. Derfor bestræber vi os på at hjælpe og guide dig igennem processen. Vores ejendomsmæglere sætter en stor ære i opgaven med at matche den rigtige ejendom med dine specifikke boligbehov.

Hos os bliver du nøje guidet gennem de forskellige stadier af købsprocessen. I samarbejde med dig, starter vi med at definere dine specifikke bolig-behov og krav.

Dernæst præsenterer vi dig for et udvalg af matchende boliger. Hvis det er nødvendigt, hjælper vi og assisterer dig med at træffe det endelige valg af bolig. Men hvis matchet ikke opnås første gang, vil vores ejendomsmæglere fortsætte søgningen, indtil den perfekte bolig er fundet.

Når valg af bolig er truffet, kan vi sørge for din advokatbistand, og vi kan også hjælpe dig med den lokale finansiering af købet. Og endelig kan vi hente dit skøde, når det er udfyldt af notaren.

accomplished estate agents with more than ten years of experience in property sales in Marbella and the Costa del Sol

Kontakt os

Med Kaarsberg Estate er du i sikre hænder angående dit boligkøb på Costa del Sol.

Vores Team

Peter Kaarsberg
Peter KaarsbergEjer / Mægler
(+34) 666 777 016
(+45) 89 87 07 37
peter@kaarsbergestate.com
Kaarsberg Real Estate property sales in Marbella and the Costa del Sol

En familiedrevet forretning …

Caroline Kaarsberg
Caroline KaarsbergBusiness Manager
(+34) 633 071 186
caroline@kaarsbergestate.com
Dennis Moberg Nielsen
Dennis Moberg NielsenMægler
(+34) 611 216 518
dennis@kaarsbergestate.com
Lars Lückow
Lars LückowMægler
(+34) 605 264 830
lars@kaarsbergestate.com
Marianne Agger Staunskær
Marianne Agger StaunskærMægler
(+34) 641 119 072
(+45) 20 88 81 33
marianne@kaarsbergestate.com
Christina Nissen
Christina NissenMægler
(+34) 607 570 021
(+45) 61 31 74 80
christina@kaarsbergestate.com
Michael Povlsen
Michael PovlsenMægler
(+34) 691 765 221
(+45) 40 68 05 63
michael@kaarsbergestate.com
Charlotte Bælum
Charlotte BælumMarketing Manager
(+34) 665 502 840
charlotte@kaarsbergestate.com
Nikolaj Kaarsberg
Nikolaj KaarsbergMægler i træning
(+34) 663 252 313
Nikolaj@kaarsbergestate.com
Marcus Lewandowski
Marcus LewandowskiMarketing Manager
(+45) 21 33 22 72
Marcus@kaarsbergestate.com

VORES SAMARBEJDSPARTNERE