Aankoop van onroerend goed aan de Costa del Sol.

Kaarsberg Real Estate property sales in Marbella and the Costa del Sol

Wij zijn een team van ervaren makelaars met meer dan 15 jaar ervaring in de verkoop van onroerend goed aan de Costa del Sol. Naast de Scandinavische talen spreken we Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans.

We begrijpen als geen ander dat het kopen van onroerend goed in het buitenland een enorme beslissing is. Daarom streven we ernaar om u zo goed mogelijk te helpen en tijdens het gehele koopproces te begeleiden.

Onze makelaars zijn trots op de taak om het juiste onroerend goed te matchen met uw specifieke behoeften op het gebied van onroerend goed.

Bij ons wordt u zorgvuldig door de verschillende fasen van het koopproces geleid. We beginnen met het samen definiëren van uw specifieke vastgoedbehoeften en -eisen.

Vervolgens presenteren wij u een selectie van bij uw wensen passende woningen. Indien nodig helpen en assisteren wij u bij het maken van een definitieve keuze voor een woning. Als de match de eerste keer niet wordt bereikt, zoeken onze makelaars door totdat de geschikte woning voor u is gevonden.

Wanneer de keuze van het onroerend goed is gemaakt, kunnen wij uw juridische vertegenwoordiging regelen en kunnen wij u ook helpen met de lokale financiering van uw aankoop. En tot slot kunnen wij uw akte ophalen als deze door de notaris is opgemaakt.

Bij Kaarsberg Estate bent u in goede handen voor uw aankoop van onroerend goed in Marbella en aan de Costa del Sol.

accomplished estate agents with more than ten years of experience in property sales in Marbella and the Costa del Sol

Contact

Ons team

Peter Kaarsberg
Peter KaarsbergOwner / Agent
+ 34 666 777 016
+ 45 89 87 07 37
peter@kaarsbergestate.com
Caroline Kaarsberg
Caroline KaarsbergBusiness Manager
+34 633 071 186
caroline@kaarsbergestate.com
Emilie Kaarsberg
Emilie KaarsbergMarketing Manager
+ 34 722 553 002
emilie@kaarsbergestate.com
Michael Povlsen
Michael PovlsenAgent
+ 45 40 68 05 63
+ 34 691 765 221
michael@kaarsbergestate.com
Maximilian De Cecilia Haslund
Maximilian De Cecilia HaslundAgent
+34 634 159 688
maximilian@kaarsbergestate.com
Ketty Nitschke
Ketty NitschkeAgent
+ 45 53 54 05 66
ketty@kaarsbergestate.com
Christina Nissen
Christina NissenAgent
+34 607 570 021
+45 61 31 74 80
christina@kaarsbergestate.com
Lars Lückow
Lars LückowAgent
+ 34 605 264 830
lars@kaarsbergestate.com
Charlotte Bælum
Charlotte BælumMarketing/Intern
+ 34 665 502 840
charlotte@kaarsbergestate.com
Dennis Moberg Nielsen
Dennis Moberg NielsenAgent
+ 45 61 79 65 28
dennis@kaarsbergestate.com
Helle Agesen
Helle AgesenAgent
+ 45 26 22 45 77
helle@kaarsbergestate.com

Onze partners

vastgoed te koop
Nieuwe ontwikkelingen

Verkoop van onroerend goed aan de Costa del Sol

Kaarsberg Estate helpt u bij het vinden van uw droomhuis.
Blijf in contact…

TELEFOON

Spain: +34 952 556 560
Denmark: +45 89 87 07 37

E-MAIL

info@kaarsbergestate.com

ADRES

Calle Buitre 45, Mijas
Mijas Costa 29649, Malaga, Spain